606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Badmintonová raketa Yonex Nanoray 80

Raketa předurčena k nelítostným útokům na soupeře!

další informace
2 049 Kč

Výrobce: YONEX

Kód zboží: KNR80-43-504

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

Novější verze badmintonových raket Yonex řady Nanoray s odlehčenou hlavou rámu poskytuje hráči rychlý a kontrolovaný švih se zvýšenou repulzí díky nového aero rámu (New Aero Frame). Řada Nanoray je tedy určena hráčům, kteří zaženou extrémní rychlostí svého soupeře až do zadní části dvorce. Horní tenčí část rámu hlavy minimalizuje odpor vzduchu, čímž je podpořena rychlost švihu, zatímco spodní tlustší stěna hlavy maximalizuje repulzi (odpudivost) prostřednictvím tužšího rámu.

Raketa je mírně vyvážena do hlavy, tudíž podporuje útočný styl hry, především středně pokročilých hráčů.

Použité technologie:

Nanomesh + Carbon Nanotube

Nový exkluzivní materiál konstrukce Nanomesh s uhlíkovými nanotrubicemi, který tvoří řada Nanoray, zvyšuje v raketě odpudivou sílu, tuhost a úderovou sílu. Materiál je vytvořený pryskyřicí v kombinaci s uhlíkovými nanotrubicemi. Tyto dvě molekuly tvoří síťovitou konstrukci, jež odlehčuje hlavu rakety, což se odráží v rychlejší manipulaci, vylepšené pevnosti a ostřejších výstřelích.

YONEX Aero-Box Vari Frame

Průřez rámu je upravený tak, aby byl dostatečně pevný a dokázal čelit odporu vzduchu. Čímž dochází k zajištění čelní stability s efektem maximálního švihu.

YONEX Built-in T-Joint

Technologie spojující hlavu rakety se shaftem, zapuštěná hluboko do vrstev grafitu. Výsledkem je nekroutivá a jednodílná konstrukce rámu přinášející prudší a přesnější údery.

YONEX NEW Grommet System

Nová konstrukce průchodek (více otvorů) s účinějším vzorem výpletu umožňující větší napětí strun.

YONEX Isometric

Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší optimální úderovou plochu (Sweet Spot) oproti běžným raketám. Systém funguje na principu, který vyvažuje délkový rozdíl podélných a příčných strun, čímž zvětšuje tzv. Sweet Spot umožňující hráči odehrat míče i při méně optimálních úderech.

YONEX Control Support Cap

Systém poskytující kratší držení a rychlejší manévrování s raketou. Tato vlastnost zvýhodňuje zejména párové hráče.

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu