606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Badmintonová raketa YONEX Voltric 70 E-tune

Vytuň si svou raketu díky technologii E-tune!

další informace
3 869 Kč

Výrobce:

Kód zboží: KVOL70ET-44-501

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

Badmintonová raketa Yonex Voltric 70 E-tune zastoupila řadu oblíbeného modelu Voltric 70. Firma Yonex vylepšila model o několik prvků, zejména o technologii E-tune, s kterou můžete měnit vlastnosti hry.

Raketa je určena pokročilým hráčům badmintonu, vzhledem k pružnosti shaftu, je vhodná i pro ženy.

Razantní smečové údery s potřebnou dávkou kontroly najdete právě v této raketě!

Použité technologie:

E-tune

S pomocí technologie E-tune si upravíte raketu podle svých představ.

K raketě jsou dodávány přídavné průchodky, které umístíte ke krku rakety a nabydete větší síly (o 4% oproti běžným raketám), avšak při stálé zachování kontroly při manipulování s raketou. Při přidání průchodek na vrchol hlavy rozdrtíte soupeře díky dokonalým smečům (o 6%přidané síly). V případě, že použijete všechny najednou, dosáhnete maximálního výkonu (o 10% více).

YONEX Built-in T-Joint

Technologie spojující hlavu rakety se shaftem, zapuštěná hluboko do vrstev grafitu. Výsledkem je nekroutivá a jednodílná konstrukce rámu přinášející prudší a přesnější údery.

YONEX Control Support Cap

Systém poskytující kratší držení a rychlejší manévrování s raketou. Tato vlastnost zvýhodňuje zejména párové hráče.

YONEX Isometric

Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší optimální úderovou plochu (Sweet Spot) oproti běžným raketám. Systém funguje na principu, který vyvažuje délkový rozdíl podélných a příčných strun, čímž zvětšuje tzv. Sweet Spot umožňující hráči odehrat míče i při méně optimálních úderech.

YONEX NEW Grommet System

Nová konstrukce průchodek (více otvorů) s účinějším vzorem výpletu umožňující větší napětí strun.

YONEX Tri Voltage System

Systém technologie Tri-Voltage System je charakteristický pro vyšší hmotnost hlavy rakety a zároveň lehkým rámem, což umožňuje sladit prudkost úderů s ovladatelností rakety.
Technologie je postavena na 3 bodech v rámu rakety- na pozici 2, 10 a v krčku (T-Joint), kde jsou umístěny částečky wolframu, jenž je 10krát hutnější než grafit a zvyšuje o 5% razanci úderu. Tuhá struktura rakety v horní části rámu hlavy umožňuje, aby se hlava ohýbala kontrolovatelným způsobem a držela trajektorii míčku na strunách po delší dobu. Proto tenký, avšak pevný rám využívá své vlastnosti pro přesnost a vyšší sílu.

YONEX Sound Filter

V rámu, v bodech 2 a 10 je umístěna technologie, která vytváří při úderu ostrý silný zvuk, který mate soupeře, jelikož nedokáže odhadnout, jak silný úder jste zahráli.

YONEX Nanometric

Unikátní technologie zlepšující přilnavost mezi uhlíkovými vlákny, čímž je zároveň snížená hmotnost rakety v rámci zachování celkové tuhosti rakety.

YONEX Ultra PEF

Shaft je vyroben z ultra lehkých polyethylenových vláken (Ultra PEF), které dokáži plavat na vodě a jsou schopny odolávat obrovské síle. Tyto vlastnosti maximálně tlumí nárazy.

Ultra slim long shaft

Vložením technologie Nanopreme do hřídele rakety (shaftu) dochází k zajištění až 10% více stability a lepší ohebnosti při odehrání míče oproti běžným raketám.

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu