606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Badmintonová raketa Yonex Voltric GlanZ, Sapphire Navy

Zaskočte soupeře tvrdou a svižnou hrou!

další informace
4 999 Kč

Výrobce:

Kód zboží: KVTGZ6-44-506

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

S badmintonovou raketou Yonex Voltric Glanz zahrajete mnočetné velké údery a při obraně Vám raketa poskytne snadnou manipulaci.
Větší síla úderu je zajištěna pomocí unikátního wolfram-uhlíkového materiálu v konstrukci rámu hlavy se zvyšenou hustotou. Hlava rakety je díky materiálu těžší a dodá míči větší odstředivou sílu.
Raketa disponuje velký tuhým shaftem, který vytváří tvrdé údery s přímo trajektorii.

Rexil Fiber

Vysoce kvalitní materiál, jenž vypracoval Yonex. Tato vlákna jsou vysoce odolná vůči odporu a hravě absorbují nárazy. Nejkvalitnější vlákna poskytují hráči větší herní pohodlí a ničím nerušenou plynulou hru!

YONEX Nanometric

Unikátní technologie zlepšující přilnavost mezi uhlíkovými vlákny, čímž je zároveň snížená hmotnost rakety v rámci zachování celkové tuhosti rakety.

YONEX Built-in T-Joint

Technologie spojující hlavu rakety se shaftem, zapuštěná hluboko do vrstev grafitu. Výsledkem je nekroutivá a jednodílná konstrukce rámu přinášející prudší a přesnější údery.

YONEX Isometric

Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší optimální úderovou plochu (Sweet Spot) oproti běžným raketám. Systém funguje na principu, který vyvažuje délkový rozdíl podélných a příčných strun, čímž zvětšuje tzv. Sweet Spot umožňující hráči odehrat míče i při méně optimálních úderech.

Ultra slim long shaft

Vložením technologie Nanopreme do hřídele rakety (shaftu) dochází k zajištění až 10% více stability a lepší ohebnosti při odehrání míče oproti běžným raketám.

YONEX Sound Filter

V rámu, v bodech 2 a 10 je umístěna technologie, která vytváří při úderu ostrý silný zvuk, který mate soupeře, jelikož nedokáže odhadnout, jak silný úder jste zahráli.

New Aero Frame

Technologie New Aero Frame je ukotvena v nové struktuře hlavy rakety. Spočívá v rozdílné tloušťce mezi vrchní a spodní části rámu. Tenčí (vrchní) průměr zmenšuje odpor vzduchu, což zvyšuje celkovou rychlost rakety. Zatímco silnější (spodní) průměr udržuje v raketě lepší stabilitu a maximální repulsi (odpudivost).

Tungsten infused grommet

Tuto technologii tvoří spojené průchodky prodlužující kontakt míče s výpletem rakety při úderu. Společně s technologii Tri-Voltage system výrazně zvyšují kontrolu nad úderem a dodávají celkovou razanci při útočné hře.

YONEX Control Support Cap

Systém poskytující kratší držení a rychlejší manévrování s raketou. Tato vlastnost zvýhodňuje zejména párové hráče.

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu