606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Badmintonová raketa Yonex Voltric i-Force

Badmintonová raketa Voltric i-Force přemůže soupeře díky vysoké rychlosti švihu a těžšímu rámu hlavy rakety!

další informace
3 329 Kč

Výrobce:

Kód zboží: KVOLZ-i F-54-510

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

Tato raketa je určena pro hráče, kteří hledají kombinaci síly a kontroly. Vzhledem k poměrně zajímavé kombinaci parametrů je konstruovaná pro univerzální hráče, kteří touží po tvrdém smeči a zároveň vyznávají technickou hru.

Raketa je velmi lehká, společně s typem Yonex ArcSaber FB, její hmotnost dosahuje pouhých 82g a díky středně pružnému shaftu se raketa stává mnohem více ovladatelnější a přesnější.

Použité technologie:

YONEX Tri Voltage System

Systém technologie Tri-Voltage System je charakteristický pro vyšší hmotnost hlavy rakety a zároveň lehkým rámem, což umožňuje sladit prudkost úderů s ovladatelností rakety.
Technologie je postavena na 3 bodech v rámu rakety- na pozici 2, 10 a v krčku (T-Joint), kde jsou umístěny částečky wolframu, jenž je 10krát hutnější než grafit a zvyšuje o 5% razanci úderu. Tuhá struktura rakety v horní části rámu hlavy umožňuje, aby se hlava ohýbala kontrolovatelným způsobem a držela trajektorii míčku na strunách po delší dobu. Proto tenký, avšak pevný rám využívá své vlastnosti pro přesnost a vyšší sílu.

YONEX Aero-Box Vari Frame

Průřez rámu je upravený tak, aby byl dostatečně pevný a dokázal čelit odporu vzduchu. Čímž dochází k zajištění čelní stability s efektem maximálního švihu.

YONEX Built-in T-Joint

Technologie spojující hlavu rakety se shaftem, zapuštěná hluboko do vrstev grafitu. Výsledkem je nekroutivá a jednodílná konstrukce rámu přinášející prudší a přesnější údery.

YONEX NEW Grommet System

Nová konstrukce průchodek (více otvorů) s účinějším vzorem výpletu umožňující větší napětí strun.

YONEX Isometric

Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší optimální úderovou plochu (Sweet Spot) oproti běžným raketám. Systém funguje na principu, který vyvažuje délkový rozdíl podélných a příčných strun, čímž zvětšuje tzv. Sweet Spot umožňující hráči odehrat míče i při méně optimálních úderech.

YONEX Control Support Cap

Systém poskytující kratší držení a rychlejší manévrování s raketou. Tato vlastnost zvýhodňuje zejména párové hráče.

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu