606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Dámská sálová obuv SHB 02 LX

Obuv navržená profesionálům na míru!

další informace
2 999 Kč

Výrobce:

Kód zboží: KSHB02L-4050-503

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

Při navrhování obuvi YONEX SHB 02 LX byly použity veškeré moderní technologie, aby naplnily hráči požadavky náročné hry. Jsou tedy určeny zejména závodním hráčům.

Nabízí neuvěřitelný komfort díky odpružení, vynikající stabilitu a ventilaci. Velmi odolná podrážka nezanechává stopy na hřišti.

SYNCRO-FIT INSOLE je speciálně tvarovaná vložka umožňující většímu kontaktu chodidla s botou. Což dodává hráči lepší pohyblivost i zrychlenou reakci na náhlou změnu pohybu.

3VRSTVÝ POWER CUSHION oproti původní verzi tlumícího polštáře absorbuje díky spodní a horní vrstvě o 30% více otřesů a dodává až o 5% více síly k přenosu energie. Prostřední vrstva vrací tvar do původního stavu ihned po nárazu a navíc využívá energii nárazů k lepší práci nohou.
Speciální vyjímatelná vložka Power Cushion disponuje 3 stabilizátory bočních pohybů (dva na vnitřní straně boty, třetí na vnější straně). Chodidla si udrží správnou polohu a je zvýšená celková stabilita boty. Podstatně snižuje riziko povrtnutí chodidla.

ROUND SOLE ("oblá podrážka") je další technologií integrované v obuvi, aby přispěla k minimalizaci ztráty síly a naopak maximalizovala přenesenou energii pro hladký pohyb hráče.

HEXAGRIP SOLE určuje vzor podrážky. Tento vzor je navíc navržen z nového materiálu, jenž vyniká o 30% vyšší přilnavostí a je o 20% lehčí než běžný materiál.

Technologie LATERAL CLAW je ukotvena v konstrukci obuvi a má za cíl zamezení bočního pohybu při dopadu.

POWER GRAPHITE LITE je materiálem kombinující lehký tenký grafitový plát s velmi odolným pevným EVA materiálem. Směs je použita pro tuhou podrážku, která skvěle odolává kroucení.

DOUBLE RUSSEL-MESH - bota je vyrobena z extrémně lehké síťoviny, která umožňuje noze dýchat osmkrát lépe, než u obyčejných materiálů.

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu