606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Pánská sálová obuv YONEX SHB

Nový model zvládá nejnáročnější podmínky, proto lze obuv využít jak při badmintonu, squashi, tak i na florbal.

další informace
2 599 Kč

Výrobce:

Kód zboží: KSHB01LTD-4090-504

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

Jedná se o limitovanou edici obuvi Yonex řady SHB 01.

Máte-li zájem o jinou velikost obuvi, stačí zaslat dotaz a my se Vám postaráme o objednání do 2-4 dnů.

Výrazně zlepšené technologie se postarají o zpříjemnění hry a zlepší pohyblivost v hale.

Firma Yonex neustále usiluje o pohodlí. Proto vyvinula technologii Quattro Fit, aby zdokonalila kontakt chodidla s obuví. Zaměřuje se na 4 hlavní místa na chodidla. Jedná se o oblast prstů (mimo palce), klenby, nártu a paty. Noha je perfektně zafixovaná a noha v obuvi "nejezdí". S nově přidanou technologií Quattro Fit bude obuv skvěle padnout na noze a ani po četném používání nezaznamená známky zvětšení.Maximální ochranu chodidla zajišťuje technologie polštářků Power Cushion, které zároveň zajistí odpružení při nárazech na tvrdém povrchu.


Jistotu při pohybu vytváří speciální vinuté kanálky v podrážce (outsole structure), jenž současně snižuje riziko zranění z bočních a rychlých pohybů.Technologie Dura Skin představuje upravené provedení špičky obuvi přinášející komfort a především zvyšuje životnost obuvi. Zejména squashoví a badmintonoví hráči ocení tuto vlastnost při mnohých výpadech, kdy právě tato část boty je nejnamáhanější.

SYNCRO-FIT INSOLE je speciálně tvarovaná vložka umožňující většímu kontaktu chodidla s botou. Což dodává hráči lepší pohyblivost i zrychlenou reakci na náhlou změnu pohybu.

Technologie LATERAL CLAW je ukotvena v konstrukci obuvi a má za cíl zamezení bočního pohybu při dopadu.

LATERAL SHELL je další z protiskluzových technologií. Toto zlepšení působí na rozdíl od Lateral Claw na vnějšku obuvi, na krajích podrážky. Působí redukčně vůči ztrátám energie pohybu a zlepšuje jeho efektivitu.

DOUBLE RUSSEL-MESH - bota je vyrobena z extrémně lehké síťoviny, která umožňuje noze dýchat osmkrát lépe, než u obyčejných materiálů.

POWER GRAPHITE LITE je materiálem kombinující lehký tenký grafitový plát s velmi odolným pevným EVA materiálem. Směs je použita pro tuhou podrážku, která skvěle odolává kroucení.

HEXAGRIP SOLE určuje vzor podrážky. Tento vzor je navíc navržen z nového materiálu, jenž vyniká o 30% vyšší přilnavosti a je o 20% lehčí než běžný materiál.

TOUGHBRID LITE je lehký materiál, který podstatně snižuje hmotnost boty a dodává ji pružnost a ohebnost.

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu