606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Pánská sálová obuv YONEX SHB 65 Alpha

Zmírněte dopady v nohou s technologii Power Cushion při náročné badmintonové hře!

další informace
2 999 Kč

Výrobce:

Kód zboží: KSHBCUS-4080-506

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

Obuv od značky YONEX Power Cushion je navržena tak, aby ztlumila nárazy a naopak obrátila nárazovou energii k hladkému přechodu do dalšího pohybu.

Tento model firma rozšířila o několik dalších technologií.

SYNCRO-FIT INSOLE je speciálně tvarovaná vložka umožňující většímu kontaktu chodidla s botou. Což dodává hráči lepší pohyblivost i zrychlenou reakci na náhlou změnu pohybu.

TOUGH GUARD III je zesílený materiál v přední části obuvi, který je až 3x silnější než běžná syntetická kůže. Bota tedy mnohem více odolává poškození a udržuje si svůj přirozený tvar.

3VRSTVÝ POWER CUSHION oproti původní verzi tlumícího polštáře absorbuje díky spodní a horní vrstvě o 30% více otřesů a dodává až o 5% více síly k přenosu energie. Prostřední vrstva vrací tvar do původního stavu ihned po nárazu a navíc využívá energii nárazů k lepší práci nohou.
Speciální vyjímatelná vložka Power Cushion disponuje 3 stabilizátory bočních pohybů (dva na vnitřní straně boty, třetí na vnější straně). Chodidla si udrží správnou polohu a je zvýšená celková stabilita boty. Podstatně snižuje riziko povrtnutí chodidla.

ROUND SOLE ("oblá podrážka") je další technologií integrované v obuvi, aby přispěla k minimalizaci ztráty síly a naopak maximalizovala přenesenou energii pro hladký pohyb hráče.

POWER GRAPHITE LITE je materiálem kombinující lehký tenký grafitový plát s velmi odolným pevným EVA materiálem. Směs je použita pro tuhou podrážku, která skvěle odolává kroucení.

HEXAGRIP SOLE určuje vzor podrážky. Tento vzor je navíc navržen z nového materiálu, jenž vyniká o 30% vyšší přilnavostí a je o 20% lehčí než běžný materiál.

TOUGHBRID LITE je lehký materiál, který podstatně snižuje hmotnost boty a dodává ji pružnost a ohebnost.

DOUBLE RUSSEL MESH. Jedná se o velmi lehkou prodyšnou síťovinu na svršku obuvi, která zajistí maximální odvod vlhkosti od nohy a až osmkrát větší výměnu vzduchu.

TOEASSISTSHAPE. Veškeré technologie ve výrobě doplňuje navržený tvar obuvi, který se zužuje v oblasti kotníků a naopak poskytuje větší prostor prstům. Chodidla jsou pevněji zajištěna v obuvi, bez ztráty stability.

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu